Türkiye'nin oyuncu dostu olan tek yerli FPS oyunu Sabotaj'dan oyuncularına 25.000 TL değerinde hediyeler. Hemen linke tıklayın, görevleri tamamlayın; hediyeleri kazanma şansını kaçırmayın smiley

Çekilişe 13 - 26 Ağustos tarihleri aralığında katılabilirsiniz.  

Katılım Linki: https://gleam.io/DSrUo/sabotaj-25000-tllik-hediye-firtinasi


 

Çekiliş sonuçları 28 Ağustos Cuma günü Sabotaj Sosyal medya kanalları üzerinden duyurulacaktır.

Etkinliğe katıldığınız zaman alt kısımda yer alan Şartlar ve Koşulları kabul etmiş olursunuz.

 1. Etkinlik 13.08.2020 (Saat 00:01) ile 26.08.2020 (saat 23:59) tarihleri arasında Typer Games Teknoloji Danışmanlık İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. (Artık Typer Games olarak anılacak.) tarafından düzenlenmektedir.

 2. Etkinliğe katılan oyuncular kendilerine ait ad, soyad ve fotoğraflarını duyurular için Typer Games tarafından kullanılmasını kabul ederler.

 3. Kazanan kişilerle gleam.io’ya kayıt olurken kullandığı e-posta adresleri üzerinden iletişime geçilecektir.

 4. Ödüllerin alınabilmesi için e-postaların gönderilmesiyle birlikte kazananların en geç 1 hafta içerisinde e-postaya yanıt vermesi gerekmektedir.

 5. Typer Games katılımcının e-posta adresine ürün pazarlama bilgileri gönderme ve kampanya kapsamında iletilen tüm mobil telefon numaralarına Typer Games’le ilgili bilgi vermek amacıyla iletişime geçme hakkını saklı tutar. Katılımcılar bu hususu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

 6. Kazananlar etkinliğin bitiminden itibaren 30 gün içerisinde https://sabotajoyun.com adresinde duyurulacaktır. 

 7. Etkinliğe katılım ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.

 8. Typer Games çalışanları ve çalışanlarının akrabaları ve arkadaşları yarışmaya katılamazlar, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez ve Typer Games’in bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.

 9. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.

 10. Etkinlikte çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup Typer Games’in yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.

 11. Typer Games etkinlik öncesinde ve sırasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa ve bilgisayara sahip olunmaması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

 12. Etkinliğe katılanlar işbu Etkinlik Katılım Koşullarını kabul etmiş sayılırlar. Typer Games Yarışma Katılım Koşullarına uygun davranılıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.

 13. Etkinliğe 16 yaşından küçükler katılamazlar, ödül kazanılmış olsa dahi herhangi bir hak talebinden bulunamazlar. 

 14. Etkinlikten kazanılan ödüller e-postayla bilgilerinizi ilettikten sonra 45 iş günü içerisinde gönderilecektir. 

 

Etkinlik kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Typer Games’in her türlü kayıtları esas alınacaktır.

 

Typer Games Etkinliği herhangi bir zamanda sonlandırma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkı mahfuzdur. Bu Yarışmaya katılan herkes yukarıdaki şartları gayrikabili rücu kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılır.

 

Çekilişe katılan herkes, çekiliş şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların çekiliş şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Typer Games Teknoloji Danışmanlık İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. tarafından yapılacaktır. Typer Games Teknoloji Danışmanlık İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. bu koşulları ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.

 

Koşullar ve Kuralların herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.