Her Pazartesi 00:00 itibariyle başlayacak olan mücadele aynı haftanın Pazar günü 23:59 saatine kadar devam edecek!

17/08/2020 tarihinde başlayacak olan etkinlikte Bireysel XP Sıralamasında ilk 16’ye giren oyuncular, her hafta hem SA (Sabotaj Altını) hem de birbirinden değerli ödülleri kazanma şansı elde edecek.

Haftalık Bireysel XP Sıralamasında 16’ya giren oyuncuların kazanacakları SA tutarları ise şu şekilde;

Haftalık Verilecek Herkes Tek Turnuvası Ödülleri

 

Aylık Büyük Herkes Tek Turnuvasında Verilecek Ödüller

XP Sıralama ödüllerini almak için mücadele edecek yarışmalar aşağıdaki kuralları kabul etmiş sayılırlar. 

Sabotaj  Haftalık Herkes Tek Turnuvası Kuralları 

 1. Etkinlik 16/08/2020 tarihi (Saat 23:59) ile 13/09/2020 (saat 23:59) tarihleri arasında TYPER Games tarafından düzenlenmektedir.

 2. Bireysel oyuncuların birbirleriyle mücadele ederek kazandıkları XP’lerine göre her hafta belirlenen sıralamada ilk 16’ya giren oyuncular haftalık verilen SA ödüllerini kazanırlar. İlk 12 arasında gerçekleştirilecek ve 3 haritada oynanacak Herkes Tek Turnuvası tarihi ve saati Typer Games tarafından belirlenecektir.

 3. Daha önceden Bireysel XP Sıralamasından SA kazanan oyuncular sonraki haftalarda tekrar sıralamaya girerlerse SA kazanabilecekler.

 4. İlk 12’ya giren oyuncuların katılımıyla düzenlenecek olan Haftalık Herkes Tek Turnuvasında mücadele edip ilk 4’e kalan oyuncular; ilgili hafta için belirtilen ödülleri kazanır. Büyük finale gitme hakkını ise sadece ilk 3 kazanır ve  büyük finalde 3 haritada mücadele ederler.

 5. Haftalık düzenlenen ekipman ödüllü Herkes Tek Turnuvasında ilk 3'e girip turnuvaya gitme şansı kazanan oyuncular, gelecek haftalarda sıralamaya girmiş olsalar dahi haftalık turnuvalara tekrar katılamazlar. Daha önceden ödül kazanmış oyuncuların yerine silsile usulüyle henüz turnuvaya katılma şansı elde edememiş veya turnuvaya katılıp finale gitme hakkı kazanamamış bir oyuncuya gelene kadar alt sırasındaki oyuncuya devredilir.

 6. Büyük finalde mücadele edecek olan 12 oyuncu üç harita üzerinden Herkes Tek modunda mücadele eder. Üç haritada alınan skorları toplanır ve skoru en fazla olan oyuncu o ay içerisinde belirlediğimiz büyük ödülün sahibi olur.

 7. Büyük finalde eşitlik durumunda ilk önce toplam öldürme, sonra sırasıyla asist ve ölüm sayılarına bakılır.

 8. Etkinlik sonunda ekipmanların gönderilmesi için kazanan oyuncularla kayıt olurken kullanılan e-posta adresi üzerinden iletişime geçilecektir.  Bu epostada kazanılan kişilerden istenilen bilgilerin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan TYPER Games sorumlu değildir.

 9. Kazanan kişilere gönderilecek fiziksel ürünlerin taşıma veya kargo sırasında oluşabilecek hasarlarından veya arızalarından TYPER Games sorumlu tutulamaz.

 10. Kazanılan fiziksel hediyelerin garantileri üretici firma tarafından yasalarla belirlenen kriterlere göre sağlanmaktadır. Ürünün kullanımından veya mücbir sebeplerden oluşacak arızalardan TYPER Games’in herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

 11. Verilen hediyelerin gönderilmesi aşamasında hediye verileceği beyan edilen ürünün stoklarda bulunmaması durumunda beyan edilen hediyenin muadili veya bir üst segmenti ürün gönderilebilir.

 12. TYPER Games katılımcının e-posta adresine ürün pazarlama bilgileri gönderme ve kampanya kapsamında iletilen tüm mobil telefon numaralarına TYPER Games’le ilgili bilgi vermek amacıyla iletişime geçme hakkını saklı tutar. Katılımcılar bu hususu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

 13. Haftalık Herkes Tek Turnuvası’ndan ödül kazanan oyuncular haftalık olarak https://sabotajoyun.com adresinden ve Sabotaj’a ait sosyal medya hesaplarından duyurulacaktır.

 14. Haftalık Herkes Tek Turnuvası hediyeleri Büyük Herkes Tek Final Turnuvası tamamlandıktan sonra 45 iş günü içerisinde gönderilecektir.

 15. Etkinliğe katılım ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.

 16. TYPER Games çalışanları ve çalışanlarının akrabaları ve arkadaşları yarışmaya katılamazlar, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez ve TYPER Games’in bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.

 17. Kazanılan ödül oyuncu tarafından değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.

 18. TYPER Games Etkinliği herhangi bir zamanda sonlandırma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu Yarışmaya katılan herkes yukarıdaki şartları gayrikabili rücu kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılır.

 19. Etkinlikte çeşitli yöntemlerle ve oyunda olabilecek hatalarla haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup TYPER Games’in yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.

 20. TYPER Games etkinlik öncesinde ve sırasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa ve bilgisayara sahip olunmaması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

 21. Etkinliğe katılanlar işbu Etkinlik Katılım Koşullarını kabul etmiş sayılırlar. TYPER Games Yarışma Katılım Koşullarına uygun davranılıp davranılmadığını değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.

 22. Etkinlik kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta TYPER  Games’in her türlü kayıtları esas alınacaktır.

 23. Katılımcıların yarışma şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran TYPER Games tarafından yapılacaktır.

 24. TYPER Games bu koşulları ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.

 25. Koşullar ve Kuralların herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addledilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.