Klanını Kur, Takımını Oluştur, Turnuvaya Katıl! 

 

Her hafta gerçekleşecek mücadelede klanlar isimlerini Büyük Final Turnuvasına yazdırmak için mücadele edecekler. Büyük final karşılaşmasında ise kazanan takımlar aşağıdaki ödülleri kazanacaklar. 

Aylık Turnuva Büyük Ödülleri

Haftalık Turnuva SA Ödülleri

Aşağıdaki adımları izleyerek takımınızı oluşturabilir ve mücadeleye başlayabilirsiniz. 


Takım Oluşturma

Turnuva takımları sadece Klan Liderleri tarafından oluşturulabilir.
www.sabotajoyun.com/account adresinden hesabına giriş yap. Profilindeki “Turnuva Takımın” sekmesinden takımın adını ve klan oyuncularını belirle. 

 

Takım Davetini Kabul Etme

Takım oyuncularından en az 5 tanesinin daveti kabul etmeleriyle birlikte turnuvaya kayıt olmak için gerekli izni sağlamış olacaksınız. Takım oyuncuları davetlerini www.sabotajoyun.com/account adresine giriş yapıp ve “Turnuva Takımın” sekmesinden onaylayabilirler.
 

Turnuvaya Başvuru Yapma 

https://www.sabotajoyun.com/espor/tournaments adresinde yayınlanacak olan turnuvalara başvuru yapabilirsiniz. Yayınlanacak turnuvalarda minimum 32 as takım ve 5 yedek takım olması gerekmektedir. Yayınlanan turnuvalara daha az başvuru olması durumunda turnuvanın ertelenmesi, turnuva chartının değiştirilmesi veya turnuvanın iptal edilmesi söz konusu olacaktır.

Turnuva başvurunuzu yaptıktan sonra takımınız incelenmesi için otomatik olarak yetkililere gönderilecektir. Yapılacak incelemelerde herhangi bir aksi durum bulunmaması neticesinde turnuvaya katılımınız onaylanacaktır.

Aşağıdaki durumlarda turnuvaya kayıt olsanız dahi katılımınız onaylanmaz:

 

 • Takım oyuncularından herhangi birisinin turnuva yasağı bulunuyorsa,

 • Takımın kendisi turnuvalardan yasaklandıysa,

 • Takım ve takım oyuncularınızın isimleri oyunun genel kurallarına uyumsuzsa,

 • Takım logonuz genel oyun kurallarına uygunsuzsa,

başvuru yapmış olsanız dahi takımınızın turnuvaya katılması onaylanmayacaktır.

Takımınız onaylandığında kayıtlı e-posta adresinize bu konuda bildirim yapılacak. Takım kaptanları takımlarındaki oyuncuları takımdan çıkarma yetkisine sahip olduğu gibi arzu eden takım üyeleri de mevcut takımlarından istediği zaman ayrılabilirler.

 

Kurallar

 • Turnuva eşleşmeleri başvurular tamamlandıktan sonra kura ile belirlenecektir. 

 • Maçlar gözetmen kontrolünde olmaksızın belirtilen tarih ve saatlerde klan sunucusunda yapılacaktır. 

 • Kurulan odalar Sabotaj modunda olmalı ve silah modu seçilmemelidir. 

 • Belirtilen saatlerde oda kurmayan veya kurulan odaya giriş yapman takımlar turnuvadan eleneceklerdir. 

 • Takımlar maç saatinde hazır olduklarını ispatlamakla mükelleftirler. Herhangi bir itiraz durumunda sadece videolu ve tarih/saatin açıkça göründüğü kanıtlar dikkate alınacaktır. Bu sebeple oda kurulumunda veya maça girişlerde takımınızdan en az 1 kişinin video kaydı almasını öneririz. 

 • Eşleşen iki takımın aynı anda sunucuda bulunmaması durumunda iki takımda turnuvadan elenecek olup, sonraki turda rakibi olması muhtemel takım direk üst tura çıkacaktır. 

 • Herhangi bir itiraz durumu için maç sonuç ekranlarının görüntülerinin alınması ve aylık Büyük Final Turnuvası bitene kadar zorunludur. 

 • İnternet problemleri veya teknik aksaklıklar sebebiyle maçtan kopan oyuncuların maça tekrar bağlanması mümkün değildir. Yaşanacak aksiliklerde maç tekrarı yapılmayacaktır. Veritabanındaki kayıtlara göre kazanan takım bir üst tura geçecektir. 

 • Turnuvaya katılan tüm takımlar bu kuralları kabul etmiş sayılırlar. 

 • Turnuva başvuruları her Pazartesi 00:00’da başlar ve Pazar akşamı 23:59’a kadar devam eder. 

 • Turnuva takvimi takip eden haftanın ilk Salı günü www.sabotajoyun.com/news adresinden duyurulacaktır.  

 • Karşılaşmalar BO1 ve tek harita üzerinden yapılacaktır. 

 • Maçlar Ofis, Kervansaray ve Galata haritalarında yapılacaktır. Harita belirlemeleri kura usulü yapılacaktır. Turnuva takviminde haritada belirtilecektir. 

 • Turnuva ile ilgili tüm talepler www.sabotajoyun.com/destek adresinden yapılacaktır.
   Kurallar 
 

 1. Etkinlik 18/08/2020 tarihi (Saat 23:59) ile 15/09/2020 (saat 23:59) tarihleri arasında TYPER Games tarafından düzenlenmektedir.

 2. Kayıt sırasına göre ilk 64 takım haftalık turnuvalara katılmaya hak kazanır. Sıralamaya göre sona kalan 16 takım Sabotaj Altını ile ödüllendirilir. Mücadele eden takımların ilk 4’ü büyük finale çıkmaya hak kazanır.

 3. Turnuvada mücadele edecek klanların takımları 5 kişilik olmak zorundadır.

 4. Haftalık mücadeleler Sabotaj modunda tek maç, tek harita üzerinden oynanacaktır. (Galata, Kervansaray veya Ofis)

 5. Aylık mücadeleler BO3 olarak Sabotaj modunda tek harita üzerinden oynanacaktır. (Galata, Kervansaray veya Ofis)

 6. Büyük Turnuvada, turnuva tablosuna göre yukarıda olan klan (A) harita banlama hakkına; harita banlamayan klan (B) ise oynayacakları haritayı seçme hakkına sahiptir. B klanı tarafından seçilen haritada oynanacak tarafı ise A tarafı seçme hakkına sahiptir.

 7. 4 haftanın sonunda, her hafta çıkacak 4 klanın katılımı ile 16 klan büyük finalde mücadele edecektir.

 8. Haftalık turnuvalarda ilk 4 klan arasına girip adını finale yazdıran klanlar tekrar haftalık turnuvalara katılamazlar.

 9. Klan üyeleri sadece tek bir takımda mücadele edebilir. Altyapı, akademi vb. isimlerle kurulacak aynı klanın farklı organizasyonlarında tekrar mücadele edemezler. Bu kuralın istismar edilmesi durumunda söz konusu klan ve alt organizasyonları ilgili turnuvalardan elenir. Kural ihlali yapan oyuncu ise 3 ay süreyle espor turnuvalarından yasaklanır.

 10. Büyük finalin sonunda, kazanan ilk 3 klanın takımlarında bulunan oyuncuları Typer Games’in belirlediği fiziksel ödüller ile ödüllendirilecektir. Her ödülden en fazla 5 adet verilecektir. 

 11. Etkinlik sonunda ekipmanların gönderilmesi için kazanan oyuncularla kayıt olurken kullanılan e-posta adresi üzerinden iletişime geçilecektir.  Bu mesajda kazanılan kişilerden istenilen bilgilerin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan TYPER Games sorumlu değildir.

 12. Kazanan kişilere gönderilecek fiziksel ürünlerin taşıma veya kargo sırasında oluşabilecek hasarlarından  veya arızalarından TYPER Games sorumlu tutulamaz.

 13. Kazanılan fiziksel hediyelerin garantileri üretici firma tarafından yasalarla belirlenen kriterlere göre sağlanmaktadır. Ürünün kullanımından veya mücbir sebeplerden oluşacak arızalardan TYPER Games’in herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

 14. Verilen hediyelerin gönderilmesi aşamasında hediye verileceği beyan edilen ürünün stoklarda bulunmaması durumunda beyan edilen hediyenin muadili veya bir üst segmenti ürün gönderilebilir.

 15. TYPER Games katılımcının e-posta adresine ürün pazarlama bilgileri gönderme ve kampanya kapsamında iletilen tüm mobil telefon numaralarına TYPER Games’le ilgili bilgi vermek amacıyla iletişime geçme hakkını saklı tutar. Katılımcılar bu hususu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

 16. Klan Sıralama Etkinliği’nde ödül kazanan oyuncular haftalık olarak https://sabotajoyun.com adresinden ve Sabotaj’a ait sosyal medya hesaplarından duyurulacaktır.

 17. Klan Turnuvası hediyeleri etkinlik tamamlandıktan sonra 45 iş günü içerisinde gönderilecektir.

 18. Etkinliğe katılım ücretsizdir, isteyen her klan katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.

 19. TYPER Games çalışanları ve çalışanlarının akrabaları ve arkadaşları yarışmaya katılamazlar, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez ve TYPER Games’in bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.

 20. Etkinlik kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta TYPER  Games’in her türlü kayıtları esas alınacaktır.

 21. Katılımcıların yarışma şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran TYPER Games tarafından yapılacaktır.

 22. TYPER Games bu koşulları ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.

 23. Koşullar ve Kuralların herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addledilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

 24. HER HAFTA YETERLİ  SAYIDA KLANIN KATILAMAMASI DURUMLARINDA TURNUVA GEREKLİ KATILIMIN SAĞLANACAĞI KADAR OYUNCUNUN OLACAĞI İLERİ BİR TARİHE ERTELENECEKTİR. DUYURULAR DİSCORD ÜZERİNDEN YAPILACAKTIR.