Klan XP Şenliği başlasın! 


1 Ay boyunca sürecek etkinlikte toplamda 40.000 TL’lik amazon.com.tr hediye çeki dağıtıyoruz.

Her hafta 10.000 TL’lik hediye çeki Sabotaj'dan klanlara hediye. Hemen klanını kur. Klan maçı at. Sıralamaya gir. Hediye çeklerini götür! Mücadeleden geri kalma! Her hafta yeni bir şans, her hafta yeni hediye çekleri.

 

 

Kurallar

Ödüllerini almak için mücadele edecek oyuncular aşağıdaki kuralları kabul etmiş sayılırlar. 

 

 1. Etkinlik 19/10/2020 tarihi (Saat 00:01) ile 15/11/2020 (saat 23:59) tarihleri arasında TYPER Games tarafından düzenlenmektedir.

 2. Klanların birbirleriyle mücadele ederek kazandıkları Klan XP’lerine göre her hafta belirlenen sıralamada ilk 5’e giren klanlar haftalık verilen hediye çeki ödüllerini kazanırlar. 

 3. Ödüller maksimum 10 klan oyuncusu arasında paylaştırılır. 

 4. Ödülün verileceği 10 klan oyuncusu bireysel klan XP sıralamasına göre belirlenecek. 

 5. Klanda 10’dan az oyuncusu bulunması durumunda; o hafta için elde edilen sıralama ödülündeki toplam ödül, klan oyuncusu sayısına bölünür ve çıkan sonuç her üyeye gönderilir. Yapılan işlemde tam bölen olmaması durumunda eşitliğin sağlanması için sıralamada 1. olan klan üyesi diğer üyelerden daha fazla tutarda hediye çeki alabilir. 

 6. Ödüller haftalık olarak gönderilecektir. 

 7. Daha önceden Klan XP Sıralamasından hediye çeki kazanan klanlar sonraki haftalarda tekrar sıralamaya girerlerse hediye çeki kazanabilecekler.

 8. Etkinlik sonunda hediye çekleri kayıt olurken kullanılan e-posta adresi üzerinden iletilecektir.  Bu e-postanın kullanılmaması veya hatalı olması vb. durumlarda da yaşanacak olan aksaklıklardan TYPER Games sorumlu değildir.

 9. Verilen hediyelerin gönderilmesi aşamasında hediye verileceği beyan edilen ürünün stoklarda bulunmaması durumunda beyan edilen hediyenin muadili veya bir üst segmenti ürün gönderilebilir.

 10. TYPER Games katılımcının e-posta adresine ürün pazarlama bilgileri gönderme ve kampanya kapsamında iletilen tüm mobil telefon numaralarına TYPER Games’le ilgili bilgi vermek amacıyla iletişime geçme hakkını saklı tutar. Katılımcılar bu hususu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

 11. Etkinliğe katılım ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.

 12. TYPER Games çalışanları ve çalışanlarının akrabaları ve arkadaşları yarışmaya katılamazlar, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez ve TYPER Games’in bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.

 13. Kazanılan ödül oyuncu tarafından değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.

 14. TYPER Games Etkinliği herhangi bir zamanda sonlandırma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu Yarışmaya katılan herkes yukarıdaki şartları gayrikabili rücu kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılır.

 15. Etkinlikte çeşitli yöntemlerle ve oyunda olabilecek hatalarla haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup TYPER Games’in yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.

 16. TYPER Games etkinlik öncesinde ve sırasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa ve bilgisayara sahip olunmaması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

 17. Etkinliğe katılanlar işbu Etkinlik Katılım Koşullarını kabul etmiş sayılırlar. TYPER Games Yarışma Katılım Koşullarına uygun davranılıp davranılmadığını değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.

 18. Etkinlik kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta TYPER  Games’in her türlü kayıtları esas alınacaktır.

 19. Katılımcıların yarışma şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran TYPER Games tarafından yapılacaktır.

 20. TYPER Games bu koşulları ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.

 21. Koşullar ve Kuralların herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addledilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.